The Gazette
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

4 posters

Go down

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr Empty Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

Rašyti by Deisy Št. 11 08, 2008 10:39 am

Išleidę savo albumą STACKED RUBBISH liepą,the GazettE apkeliavo Japoniją savo turo metu, o jų finalinis koncertas Nihon Budoukan arenoje rugsėjo 7 - ąją buvo nepaprastai sėkmingas ir visa salė buvo pilnut pilnutėlė. Po to jie padarė trumpą pertraukėlę ir surengė Europinį turą spalį. Jų Japonijos klubų turas Pulse Wriggling To Black 02 vyko lapkritį ir jie vis dar juda. Po ilgo laukimo vokalistas Ruki sugebėjo atvykti į asmeninį interviu, nepaisant laiko trūkumo jo užimtame tvarkaraštyje. Jis kalbėjo apie tai, kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dabar.

Kaip asmeninio interviu dalyvis tu paskutinį kartą pasirodei Zy No.29, kuris buvo išleistas 2006 liepą. Praeitą kartą tu buvai permirkęs krauju (juokiasi).

Ruki: Šį kartą esu permirkęs vandeniu(juokiasi).

Idėja, kad norėjai atrodyti lyg grižęs iš jūros, buvo tavo, Ruki. Kodėl pasiūlei tokią koncepciją?

Ruki: Kaip asmeninio interviu dalyviai, mes dažniausiai esame įsivaizduojami nufotografuoti su mūsų kasdieniais drabužiais. Tai aš pagalvojau, kad padarysiu tai, ko negalėjau bendroje visos grupės foto sesijoje. Aš pagalvojau apie kažką kaip...moterį laidotuvėse(juokiasi). Taigi dėvėjau kimono ir įlipau į jūros vandenį. Man tiesiog patiko tokia nuotaika. Jei atvirai, aš dabar esu labai įsitraukęs į japoniškas nuotaikas.

Japoniškas nuotaikas? Tai truputį netikėta.

Ruki: Man atrodo, kad tai ši idėja kilo iš dainos Chizuru.

Suprantu. Beje, šį kartą mes klausinėsime apie liepą vykusį turą japonijos klubuose, kuris baigėsi rugsėjo 7 - ąją Nihon Budoukan arenoje. ą jauti atsigręždamas į ten?

Ruki: Amm, iki tada aš galvojau apie fanus ir kaip gerai atlikti gyvo garso koncertą, bet negalvojau apie kitą dalyką. Man atrodo, kad pradėjome nuo aukštesnės pozicijos, jei galima taip pasakyti, nes jau buvome įgavę daug patirties per gyvo graso koncertus, vykusius anksčiau. Galėjau iš tikrųjų sukoncentruoti savo jausmus į dainas.

Kadangi tai buvo vasaros turas, jūs turbūt buvote išsekę.

Ruki: Iš tikrųjų gyvo garso koncertų metu buvo karšta, be taip buvo dėl mūsų kostiumų(šypsosi).

Tai vadinasi buvot patys kalti?

Ruki: Taip(juokiasi). Man karšta, kad ir kokius drabužius apsirengčiau, taigi apsivilkau storesnius drabužius, su kuriais man buvau dar karščiau. O ir salės buvo ganėtinai senos, todėl persirengimo kambariuose taip pat buvo karšta.

Rugsėjo 7 -ą jūs atlikote gyvo garso koncertą Nihon Budoukan arenoje. Paskutinį kartą šioje arenoje tu daug verkei, bet šį kartą atrodei labiau atsipalaidavęs.

Ruki: Praeitą kartą žmonės aplink mane buvo labai nervingi ir aš jaučiau spaudimą dėl gyvo garso pasirodymo tokioje didelėje salėje pirmą kartą. Šį kartą mes nekeitėme dainų sąrašo ir nedarėme kokių papildomų dalykų, todėl galėjau šį koncertą atlikti nejausdamas spaudimo. Manau, mums pavyko jį atlikti, kaip visada.

Budoukan'e buvusių žmonių amžius varijavo labai stipriai. Aš mačiau vyrą, kuris atrodė lyg būtų 50ies ir smūgiavo kumščiu į orą (juokiasi).

Ruki: Och, aš gaunų laiškų iš fanų, kurie yra ganėtinai seni.

Ką jie rašo?

Ruki: "Aš prisimenu senas dienas, kai mėgau CAROL (legendinė roko grupė, vesta Eikichi Yazawa)", buvo vienas iš laiškų, kuriuos gavau (juokiasi).

CAROL ir the GazettE yra visiškai skirtingos grupės(juokiasi). .

Ruki: Taip, visiškai (juokiasi). bet jie ir toliau sako " Aš atsimenu, kaip eidavau į CAROL gyvo garso koncertus, ir aš vėl būnu sujaudintas". Taigi rodos, kad mūsų muzika mėgaujasi įvairūs žmonės.

Tai labai įdomi istorija. CAROL karta turėtų būti 40 - 50 metų, ar ne? Tik the GazettE turbūt turi tokius senus fanus, nemanai?

Ruki: Taip...nežinau kodėl. Aš tik galvoju, kaip jie apie mus sužinojo?..

Jie turbūt išgirdo ir klausėsi muzikos, kurios klausosi jų dukros ir sūnūs, ir tada...

Ruki: Ir turbūt pamanė "Labai kieta muzika!" (juokiasi)
Deisy
Deisy
Admin

Age : 30
The GazettE fav. narys : Reita
Registration date : 2008-11-07

https://thegazette.lithuanianforum.net

Atgal į viršų Go down

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr Empty Re: Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

Rašyti by MadInspire^^ Antr. 12 16, 2008 4:58 am

Lūžau,raičiaus iš juoko, vos ramiai išsėdėjau xDD
Labiausiai sujuokino tai:
Tai labai įdomi istorija. CAROL karta turėtų būti 40 - 50 metų, ar ne? Tik the GazettE turbūt turi tokius senus fanus, nemanai?

Ruki: Taip...nežinau kodėl. Aš tik galvoju, kaip jie apie mus sužinojo?..

Jie turbūt išgirdo ir klausėsi muzikos, kurios klausosi jų dukros ir sūnūs, ir tada...

Ruki: Ir turbūt pamanė "Labai kieta muzika!" (juokiasi)
xDDDDDDDDDDDDDD
Juokingas tas Rukis ;DD :happy: :i<3u:
MadInspire^^
MadInspire^^
Turistas

Age : 28
Registration date : 2008-12-15

Atgal į viršų Go down

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr Empty Re: Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

Rašyti by cipole Št. 03 21, 2009 10:39 pm

kaip prajuokino galas ; DDDD
galvojau nugriūsiu xDD
cipole
cipole
susidomėjęs

Age : 27
Registration date : 2009-02-02

Atgal į viršų Go down

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr Empty Re: Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

Rašyti by Ruu Tr. 12 08, 2010 3:49 pm

MadInspire^^ rašo:Lūžau,raičiaus iš juoko, vos ramiai išsėdėjau xDD
Labiausiai sujuokino tai:
Tai labai įdomi istorija. CAROL karta turėtų būti 40 - 50 metų, ar ne? Tik the GazettE turbūt turi tokius senus fanus, nemanai?

Ruki: Taip...nežinau kodėl. Aš tik galvoju, kaip jie apie mus sužinojo?..

Jie turbūt išgirdo ir klausėsi muzikos, kurios klausosi jų dukros ir sūnūs, ir tada...

Ruki: Ir turbūt pamanė "Labai kieta muzika!" (juokiasi)
xDDDDDDDDDDDDDD
Juokingas tas Rukis ;DD :happy: :i<3u:

Man tas pats xD
Ruu
Ruu
Turistas

The GazettE fav. narys : Visi :>>>>
Registration date : 2010-12-05

Atgal į viršų Go down

Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr Empty Re: Ruki. Kaip jautėsi vasaros turo metu ir ką nori nuveikti dbr

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume